Përshkrim

Hekur rrobash Sokany

Model: SL-088

Tensioni 220 V

Fuqia 2200 W

Frekuenca 50 Hz

Pllake qeramike

Kontrolli i ndryshueshëm i temperaturës

Funksion vetë-pastrimi dhe i butë në dorezën e kontaktit

Anti-calc

Gjatesia e kabullit 2.2 metra

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur rrobash Sokany SL-801”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products