Hekur Tek

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K151-23

Krijoni palestren tuaj ne shtepi.

Hekur tek eshte nje pajisje e thjeshte e cila kapet lehtesisht ne murin e shtepise tuaj dhe ju ndihmon per nje shumellojshmeri ushtrimesh.

Disa lloje ushtrimesh jane per: shpatullat, bicepsin, tricepsin, zona Ab-dominale e barkut, kembet etj.

Te gjitha me nje pajisje te thjeshte.

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Amarda

    Bukur

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.10 4.10 rating from 42 reviews

Menu