10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Hekur Rrobash Venus

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:K84-32

Hekur Venus 2200 watts me doreze te bute dhe te komandueshme me temperature te kontrollueshme dhe pllake qeramike e cila nuk djeg rrobat tuaja.

Nder pajisjet per shtepine  me te pershtatshme fale dizenjos dhe cilesise se saj.

Me 1 vit garanci.

Drita pilotit do ju udhezoje per gjendjen gati per pune te tij.

Me kordonin ne 1.5 m

220V,50V

*Vete pastrues ne bazamentin e tij qeramik.

Me proces avullimi te vazhdueshem.

Hekuros gjith gardaroben pa u lodhur aspak.Kenaqu me perdorimin e tij.

 

Be the first to review “Hekur Rrobash Venus”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

2,990 L