Hekur vertikal DSP me tub zgjatues

6,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: k139-172

Per hekurosje me te lehte dhe te shpejte pa u kerrusur Hekur vertikal me avull DSP.

Shoqerohet me tubin zgjatues dhe varesen.
Fuqia: 2000 W
Rezervuari i ujit: 2.1 Liter
Koha e ngrohjes: 35-45 sekonda
Rrjedhja e avullit: 40 g / min
Gjatesia e tubit: 1,15 m
Drite treguese e energjisë
Drite treguese e termostatit
Paralajmerues ne mungese te ujit
Aksesorë: Furçë shumëfunksionale, Doreza

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Hekur vertikal DSP me tub zgjatues”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Hekur vertikal DSP me tub zgjatues