Përshkrim

Per hekurosje me te lehte dhe te shpejte pa u kerrusur Hekur vertikal me avull DSP.

Shoqerohet me tubin zgjatues dhe varesen.
Fuqia: 2000 W
Rezervuari i ujit: 2.1 Liter
Koha e ngrohjes: 35-45 sekonda
Rrjedhja e avullit: 40 g / min
Gjatesia e tubit: 1,15 m
Drite treguese e energjisë
Drite treguese e termostatit
Paralajmerues ne mungese te ujit
Aksesorë: Furçë shumëfunksionale, Doreza

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Hekur vertikal DSP me tub zgjatues”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products