Hekur vertikal Sonifer

3,290 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K208-13

Hekur Vertikal Sonifer
 Hekuri Sonifer me avull garanton nje hekurosje te kompletuar dhe eliminon lehtesisht bakteret
I vogel, i lehte dhe i manovrueshem, mund ta merni ate edhe neper udhetime
 Ne pako ka dhe nje furce qe ju ndihmon te hiqni papastertite dhe pushin
 3 Nivele temperaturash, fikje automatike
Fuqia: 1600 Watt
Ngrohet per 15 sekonda!
Be the first to review “Hekur vertikal Sonifer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore