Përshkrim

Hoverboard, Smart Balance.

Me vet-balancim, dy rrota dhe nje timon te vogel per ta bere edhe me te lehte levizjen.

Levizjen thjesht me ane te kembeve.

Mbeshtetje te timonit tek gjuri qe ju ndihmon per tu kthyer lehte.

Ka dy sensore ne forme pedaleje, te cilat kontrollohen me te dyja kembet per t’u kthyer lehtesisht, rrotullim ne vend, levizje perpara dhe frenim i bute.

Perdoret lehte dhe mund te levizni lirshem.

Punon me bateri te rikarikueshme.

Me nje karikim te plote mund te pershkruaj 20-30km.

Shpejtesia maksimale 16km/h.

Koha qe duhet per nje karikim te plote eshte 2-3 ore.

Pesha maksimale qe mund te mbaje eshte 120 kg.

Pesha Minimale qe mund te mbaje 15 kg.

Madhesia e gomave 8 ”

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Hoverboard, Smart Balance 8″”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products