Mbajtese pjatash druri

1,490 L

Sold By: Serxhio

Out of stock

Kodi:K139-33

Pershkrimi

Mbajtese pjatash.

Menjëherë pasi të lani enët tuaja, sigurisht që keni nevojë për një mbjatese pjatash që mban enët mirë së bashku dhe siguron hapësirë të mjaftueshme.

Reviews (0)

Be the first to review “Mbajtese pjatash druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.07 4.07 rating from 14 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.