Përshkrim

Shume i lehtë për t’u përdorur dhe mjaft i domosdoshem ne cdo kohe.
Kapaciteti 1.7 litër me nivelin e ujit të dukshëm.
Fuqia: 1850-2200 W.
Fikje automatike.
Baza e rrotullueshme 360 grade.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ibrik caji Ariete 2875”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products