Ibrik caji Ariete 2875

2,490 L

Sold By: Serxhio

In stock

k156-83

Shume i lehtë për t’u përdorur dhe mjaft i domosdoshem ne cdo kohe.
Kapaciteti 1.7 litër me nivelin e ujit të dukshëm.
Fuqia: 1850-2200 W.
Fikje automatike.
Baza e rrotullueshme 360 grade.

Be the first to review “Ibrik caji Ariete 2875”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore