Përshkrim

Ibrik caji Vintage, me një dizajn të cilësisë së larte,që na kujton format e modës së vjetër, thelbësore për të shijuar vaktet,vecanerisht mëngjesin. E pajisur me sipërfaqe të ftohte, dorezë ergonomike dhe sistem automatik, është një aleat thelbësor në çdo kuzhinë.

Fuqia: 2000W
Kapacitet: 1.7Lt
Garanci 12 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Ibrik Caji “Ariete” Vintage 1Lt”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products