Ibrik Caji “Ariete” Vintage 1Lt

4,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

k156-51

Ibrik caji Vintage, me një dizajn të cilësisë së larte,që na kujton format e modës së vjetër, thelbësore për të shijuar vaktet,vecanerisht mëngjesin. E pajisur me sipërfaqe të ftohte, dorezë ergonomike dhe sistem automatik, është një aleat thelbësor në çdo kuzhinë.

Fuqia: 2000W
Kapacitet: 1.7Lt
Garanci 12 muaj

Be the first to review “Ibrik Caji “Ariete” Vintage 1Lt”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Ibrik Caji "Ariete" Vintage 1Lt

4,990 L

Add to Cart