Përshkrim

Instaileri jonik nuk i djeg floket ose ti ngaterroj.

Me teknologji te dyfishte jonike.

Molekulat jonike te ftohta transformojne flokun pa gjalleri,te ngaterruar ne nje dukje te shkelqyeshme,me volum dhe te shendetshem.

Me dhembezat jonike te kreherit ju edhe krihni edhe shtrini flokun tuaj.

Me te mund te beni onde,kacurrela ose te pjastroni flokun menjeher.

 

Perdoret si pllake e holle e shtrimit te flokeve ose si nje furce e nxehte per kthim te flokeve tuaj.Dorezat mbeten te ftohta gjate perdorimit.

200 grade nxehje

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Instyler Ionic Styler Pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products