10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Instyler Ionic Styler Pro

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K135-5

Instaileri jonik nuk i djeg floket ose ti ngaterroj.

Me teknologji te dyfishte jonike.

Molekulat jonike te ftohta transformojne flokun pa gjalleri,te ngaterruar ne nje dukje te shkelqyeshme,me volum dhe te shendetshem.

Me dhembezat jonike te kreherit ju edhe krihni edhe shtrini flokun tuaj.

Me te mund te beni onde,kacurrela ose te pjastroni flokun menjeher.

 

Perdoret si pllake e holle e shtrimit te flokeve ose si nje furce e nxehte per kthim te flokeve tuaj.Dorezat mbeten te ftohta gjate perdorimit.

200 grade nxehje

Be the first to review “Instyler Ionic Styler Pro”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Instyler Ionic Styler Pro

3,990 L