Jastek forme L per grate shtatezene

5,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: k62-101

Jastek forme L per grate shtatezene

 

Jastiku ne forme L per ushqyerjen me gji Italbaby  eshte bere ne  forme, qe i siguron nenes mbeshtetje te qendrueshme gjate ushqyerjes se foshnjes me gji duke larguar ngarkesen dhe tensionin nga duart dhe shtylla kurrizore.

Jasteku per ushqyerje me gji Italbaby eshte produkt multifunksional dhe mund te perdoret  per mbeshtetjen e foshnjes deri sa eshte ulur ose luan.

Te rehatshme per tefjetur ne anen tuaj,  relax ne pozicionin tuaj te preferuar

Jasteku per ushqyerje me gji Italbaby  ka kellef praktik me zinxhir dhe mbushje, me mundesi per larje ne makineri larese. Mbushja eshte e bute, ruan formen  e vet dhe ofron mbeshtetje optimale.

  • Perberja: kellef 100% pambuk.
  • Mbushja: tekstil i  pa endur, push silikoni 100% poliester.
Be the first to review “Jastek forme L per grate shtatezene”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 3.72 3.72 rating from 18 reviews

Menuja kryesore

Jastek forme L per grate shtatezene

5,990 L