Jastek masazhues me muzik Mp3 Ready

1,490 L2,500 L (-40%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: kk-189

Masazhoni qafen tuaj duke degjuar muzike.
Shijojeni udhetimin tuaj ne relax-in dhe qetesine qe ju fal jasteku masazhues me muzik Mp3 Ready.
I pershtatshem per udhetime pasi do ju fal ore relaksi dhe qetesie ne trupin tuaj.
Fillon masazhimi kur shtypim butonin e fuqise. Ergonomikisht i dizenjuar per qafen dhe shpatullat tuaja. Menjehere do ndjeni relaksimin pasi mbeshtet ndjeshem pjeset e trupit tuaj.

 

Degjoni muzike me lidhesin Mp3 dhe degjoni me ze te larte.

Kerkon bateri 2AA

Be the first to review “Jastek masazhues me muzik Mp3 Ready”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Jastek masazhues me muzik Mp3 Ready

1,490 L2,500 L (-40%)

Add to Cart