Përshkrim

Masazhoni qafen tuaj duke degjuar muzike.
Shijojeni udhetimin tuaj ne relax-in dhe qetesine qe ju fal jasteku masazhues me muzik Mp3 Ready.
I pershtatshem per udhetime pasi do ju fal ore relaksi dhe qetesie ne trupin tuaj.
Fillon masazhimi kur shtypim butonin e fuqise. Ergonomikisht i dizenjuar per qafen dhe shpatullat tuaja. Menjehere do ndjeni relaksimin pasi mbeshtet ndjeshem pjeset e trupit tuaj.

 

Degjoni muzike me lidhesin Mp3 dhe degjoni me ze te larte.

Kerkon bateri 2AA

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Jastek masazhues me muzik Mp3 Ready”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products