“Jastek per Bebe” 3 ne 1

6,790 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k62-139

-Chicco First Dreams “3 ne 1” eshte jasteku qe pershtatet me fazat e rritjes se bebes tuaj.

Ky jastek i përshtatet fazave të rritjes per te shtuar relaksimin e bebes:
🛑nga 2 muaj, bëhet një fole komode per te qendruar shtrire,
🛑nga 4 muaj, është ideale për të forcuar muskujt kur fëmija pozicionohet i shtrirë me bark,
🛑nga 6 muaj, është një mbështetje e zhdërvjellët në pozicionin ulur.

-Ofron disa aktivitete:

🛑luani me tinguj qe leshohen nga pjesa anesore e jastekut, efekti relaksues per te krijuar ndjeshmëri ndaj ritmit dhe muzikës.

🛑zhvilloni kapacitete vizuale duke ndjekur objektet lëvizëse dhe duke dalluar format dhe ngjyrat, të tërhequra nga dritat dhe ngjyrat e ndritshme.

Punon me 3 bateri AAA prej 1,5 volt (nuk përfshihen ne paketim).

Be the first to review ““Jastek per Bebe” 3 ne 1”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore