Jastëk pozicionues për beba

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:k102-146

Categories: , ,

Jastëk pozicionues për beba të porsalindur.

Mbajeni fëmijën tuaj të sigurt dhe të rehatshëm gjatë gjumit !!

Ky dizajn jo vetëm që ndihmon fëmijën tuaj të flejë më rehat, por gjithashtu e mban fëmijën tuaj të sigurt për të parandaluar rrokullisjet që mund të çojnë në komplikime!

Be the first to review “Jastëk pozicionues për beba”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Jastëk pozicionues për beba

2,990 L

Add to Cart