Përshkrim

Fisha HDMI siguron transmetim të qëndrueshëm dhe redukton humbjen e sinjalit.

Kompatible dhe ka nje game te gjere perdorimi si: Projektor, Televizor, Android Tv Box, Dekoder Digjital, PS3, PS4.

Gjatesia 3 metra

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kabell HDMI 3 M”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products