Kamer parkimi me sensor

2,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: k151-51

Funksion 3në1: Kamer, Drita LED dhe Sensor në një produkt.
Cilësi e pastër e imazhit.
Shikoni dhe gjatë natës me anë të dritave LED.
Sensorët ju ndihmojnë gjatë parkimit duke pulsuar me zë largësine e objekteve në pjesën mbrapa të makinës.
Mund të lidhet edhe me kasetofonin e makinës dhe të shfaqi imazhin e kamerës në ekranin e kasetofonit.
Be the first to review “Kamer parkimi me sensor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: shoppadmin
  • Address:
  • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

2,990 L