10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kamer pergjimi 2ne1 ne forme ore

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi:KK-215

Ore Dore Sportive dhe Kamera e Fshehte me Rrip gome

Rregjistroni biseda te apo filmoni apo gjithcka qe doni.

Butoni on/off qe ben ndezjen dhe fillon procesi i regjistrimit dhe fikjen e procesit te rregjitrimit.

Kamera eshte me mikrofon

Ora ka nje memorie prej 8GB.

Formati i fotografise eshte JPG ndersa e videos AVI

Kamera funksionon me bateri te rikarikueshme prej litiumi

Average Rating

5.00

01
( 2 Reviews )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Reviews For This Product

 1. 01

  by Denisa Merhadi

  Doja ta porosisja pak kete oren..

  • by shoppadmin

   • Per te porositur ju lutem na kontaktoni ne inbox tone ne Facebook ose na telefononi ne numrin : +355 456 200 32 ose ne whatsupp dhe viber ne +355 69 95 93 545

 2. by Adelina

  Deshiroj kete ore!!

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Kamer pergjimi 2ne1 ne forme ore

3,990 L

Add to Cart