Përshkrim

Kamer vezhgimi HD me Wifi është kamera ideale për ata që duan të kenë përkujdesje maksimale për fëmijët e tyre kur i lënë vetëm në shtëpi apo dhe për ato persona që largohen për një kohë të gjatë nga shtëpia.

Kamera mund të lidhet me celularin, kompjuterin apo dhe televizorin tuaj smart.

Lentet e kësaj kamere kanë aftësi zmadhimi në 2.0 Mpx edhe përsëri japin imazhe tepër të qarta.

Kamera është e përshtatshme për ambientet e jashtme edhe ato të brëndshme, është rezistente ndaj temperaturave të mjedisit qofshin të ulta apo të larta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamer vezhgimi HD me Wifi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products