Kamer vezhgimi HD me Wifi

5,490 L

Sold By: ShoppingTV

in stock

Kodi: K203-42

Kamer vezhgimi HD me Wifi është kamera ideale për ata që duan të kenë përkujdesje maksimale për fëmijët e tyre kur i lënë vetëm në shtëpi apo dhe për ato persona që largohen për një kohë të gjatë nga shtëpia.

Kamera mund të lidhet me celularin, kompjuterin apo dhe televizorin tuaj smart.

Lentet e kësaj kamere kanë aftësi zmadhimi në 2.0 Mpx edhe përsëri japin imazhe tepër të qarta.

Kamera është e përshtatshme për ambientet e jashtme edhe ato të brëndshme, është rezistente ndaj temperaturave të mjedisit qofshin të ulta apo të larta.

Be the first to review “Kamer vezhgimi HD me Wifi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.14 4.14 rating from 44 reviews

Menu

Kamer vezhgimi HD me Wifi

Kamer vezhgimi HD me Wifi

5,490 L

Add to Cart