Kamera Action Eken H7S 4K ULTRA HD

8,990 L13,990 L (-36%)

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

  • Ekrani:2 inch Touch Screen
  • Sensor:Panasonic 34112
  • Rezolucioni: 4K30 / 2.7K30 /1080p100 / 1080P 30/ 720P 120
  • Kendi i videos: 170 grade
  • Kontroll:WiFi
  • Rezistete ndaj ujit: 30M Waterproof

Kamera Action Eken H7S 4K ULTRA HD
Eshte ajo cfar ju duhet per te regjistruar cdo cast, pavarsisht se ku ndodheni ne mal, det etj…
Parametrat qe suporton kamera:
Ekrani:2 inch Touch Screen
Sensor:Panasonic 34112
Rezolucioni: 4K30 / 2.7K30 /1080p100 / 1080P 30/ 720P 120
Kendi i figures: 170 grade
Kontroll:WiFi
Rezistete ndaj ujit: 30M Waterproof
Remote Control
Rezolucioni fotos: 12MP
7 Glass + 1IR 170 Degree Wide-angle Lens
Jo vetem kaq, por ju ne paketim do te gjeni 15 aksesore qe ju lehtesojne perdorimin dhe pershtaten me cdo sfide qe ju kerkoni.
Perdoret per shum-llojshemeri Sportesh si psh: sportet e ujit, alpinizmi, surfimi, çiklizmi,
not, zhytje dhe sportet e tjera në natyrë.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kamera Action Eken H7S 4K ULTRA HD”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Address:
  • 4.75 4.75 rating from 12 reviews

Menu

Kamera Action Eken H7S 4K ULTRA HD

8,990 L13,990 L (-36%)

Shto në Kasë