10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kamera Dailing

7,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: T-279

Shijoni lirine e vezhgimit nga kamera duke eksperimentuar qetesine e mendjes dhe mos preokupimin per levizjet e te dashureve tuaj. Ju do te jeni gjithe kohes ne monitorimin e tyre kudo dhe kurdo te deshironi me kete kamer.

Kerkon vetem wireless per te monitoruar familjen tuaj kafshet shtepiake dhe momente te vleresueshme.Ka nje dizajn mjaft kompakt i cili ju lejon ta vendosni ne cdo cep te shtepise suaj.Kudo te jeni me pushime ose ne pune ju do te vezhgoni ate qe ju vleresoni me shume nepermjet iPadit tuaj iPhone,Android,ose dritarja Windows e zyres .

Shihni videon per me shume qartesi ne perdorimin e saj.

Be the first to review “Kamera Dailing”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu