“Kamera Dexhitale”

3,490 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k86-157

Kamera dixhitale me dizenjim terheqes per syte e femijeve.
Material i forte dhe rezistent, veshja e bute qe i vihet kameres siper e mbron nga demtimet ne rast perplasjeje me objeket e forta.

Nje menyre shume e mire per ti larguar femijet nga smarphonet, dhuroji nje kamera qe i mundeson shume sherbime per moshen e tyre duke ju dhururar ne te njejten kohe edhe imagjinate dhe argetim.

Kjo pajisje kaq atraktive mund te perdoret per te bere fotografi normale apo me efekte zbavitese per femije, mund te regjistroje vidio, mund te luajne lojera te ndryshme si dhe suporton USB per te degjuar muzike.

Specifikat:

✔️Ekrani:2.0 inch HD screen
✔️Pixel: 1200W
✔️Rezolucioni i vidios: FULL HD 1920*1080.
✔️Rezolucioni i fotove: 4608*3456.
✔️Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
✔️Koha e karikimit: 2 ore
✔️Suporton karte memorie me kapacitet: 32GB

Be the first to review ““Kamera Dexhitale””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore