Përshkrim

Kamera GoPro Hero 4 Silver

Hero 4 ju lejon qe të regjistroni video deri në 4K në 15fps, rezolucion 2.7K në 30fps, rezolucion 1080p në 60fps dhe 720p në 120fps.

Lidhje me Wireless dhe Bluetooth
Formati i videos digjitale H.264
Formati i regjistrimit të imazhit JPEG
Rezolucioni maksimal i videos 3840 x 2160
Rezolucioni efektiv i fotos 12.0 MP
Rezolucioni i sensorëve të videokamera 12,0 MP
Lloji LCD ekran
E papërshkueshme nga uji deri ne 40 metra
Madhësia maksimale e TF Karte 64 GB
Bateri e ringarkueshme – 1160 mAh

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera GoPro Hero 4 Silver”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products