Përshkrim

Kamera makine DVR Full HD

Mund ta perdorni si dokument filmimet e xhiruara nga kamera ne rast aksidenti
ose gjobave te padrejta nga policia.

Kamera ka nje porte hyrese per karte memorje SD / MMC te cilen mund ta
vendosni me kapacitet nga 2 GB deri ne 32 GB.

Kjo kamera eshte e pajisur me nje kamer te dyte qe ju ndihmon ne parkim ose te filmoni mbarapa makines.

Rezolucioni 1920 x 1080, Full HD

Madhesie e ekranit 3″

Kend te gjërë 170 grade

Mund te shikoni diten dhe naten.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera makine WDR FULL HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products