Kamera makine N7 me 3 kamera

4,490 L5,990 L (-25%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:KK-207

Kamera makine qe mund te regjistron cdo me ment gjate udhetimeve brenda dhe jashte makines.

Kamera me infra te kuqe qe mund ta vendosni tek pjesa mbrapa e makines dhe ju ndihmon kur ju parkoni makinen.

Kamera makine me 3 kamera qe mund te filmoni perpara, mbrapa dhe brenda makines.

Madhësia e ekranit 4 inç IPS.

Mbështetje micro SD 32 GB.

Lente 170 gradë.

Ekran LED

Rezolucioni 1080 P FULL HD.

Be the first to review “Kamera makine N7 me 3 kamera”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kamera makine N7 me 3 kamera

4,490 L5,990 L (-25%)

Add to Cart