Kamera me flluska sapuni “Bubble Camera”

1,190 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k86-150

Bubble Camera te krijon idene e nje aparati fotografik te vertete por kjo eshte vetem per te zhvilluar imagjinaten e femijeve tuaj.
Te berit flluska sapuni nga nje aparat forografik eshte veretet argetuese per femijet duke ju shtuar lumturine.

Funksionimi: Ne pjesen e pasme eshte vendi per baterine dhe vendi i shishes me uje dhe sapun.
Shishen mund ta mbushni here pas here kur te harxhohet solucioni. Ne momemtin qe eshte e pajisur me 3 bateri te tipit AA dhe shishja eshte e mbushur
mjafton te shtypni butonin qe eshte nga pjesa e pasme dhe magjia do te ndodhe. Flluskat e sapunit do te fluturojne ne ajer duke argetuar dhe zbavitur pa fund vogelushet tuaj.
Permasat e kameres jane 13×8.5×9 cm, e cila mund te mbahet lehtesisht nga femija juaj ne dore ose e varur ne qafe.

🛑Per moshen +3 vjec.
🛑Materiali plastike ABS.
🛑Ngjyre roze.

Be the first to review “Kamera me flluska sapuni “Bubble Camera””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.44 4.44 rating from 9 reviews

Menuja kryesore

Kamera me flluska sapuni "Bubble Camera"

1,190 L

Add to Cart