Përshkrim

Kamera me Wifi per ambjente te jashtme

Rezolucioni 960P (1280 x 960) HD.

IP66 Rezistent ndaj kushteve te motit.

Konfigurimi i shpejtë dhe i lehtë i Wi-Fi për iOS dhe Android duke përdorur Wireless.

Suporton Micro SD deri në 64GB.

Mund ta shikoni kudo qe ndodheni 24 ne 24 mjafton qe te jeni te lidhur me wifi.

Drita infra të kuqe qe mund te shikoni edhe naten.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera per ambjent te jashtem Wifi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products