Kamera per ambjent te jashtem Wifi

6,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:KK-204

Kamera me Wifi per ambjente te jashtme

Rezolucioni 960P (1280 x 960) HD.

IP66 Rezistent ndaj kushteve te motit.

Konfigurimi i shpejtë dhe i lehtë i Wi-Fi për iOS dhe Android duke përdorur Wireless.

Suporton Micro SD deri në 64GB.

Mund ta shikoni kudo qe ndodheni 24 ne 24 mjafton qe te jeni te lidhur me wifi.

Drita infra të kuqe qe mund te shikoni edhe naten.

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kamera per ambjent te jashtem Wifi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Kamera per ambjent te jashtem Wifi