Kamera parkimi per makine

4,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K79-81

Kamera per makine me WIFI

 

 • Sinjali i transmetimit: Sinjal dixhital.
 • Distanca e transmetimit: 30-50 m.
 • Temperatura e ruajtjes: -20 grade deri ne +60 grade.
 • Temperatura e punes: -20 grade deri ne +50 grade.
 •  Fuqia transmetuese: 80mW.
 • Distanca e vizionit naten: 5 – 10 m.
 • Eshte e disponueshme ne te gjitha sistemet operative IOS dhe Android.
 • Mund te instalohet shume shpejt.
 • Ka nje kosumim shume te ulet te energjise dhe gjithashtu ka nje kualitet te mire te imazhit.
 • Mund te instalohet shume shpejt.
Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Reviews For This Product

 1. by julian ahmeti

  jam i interesuar per kete produktin

 2. by julian ahmeti

  jam i interesuar per produktin

  • by Serxhio

   Pershendetje, ju lutem per te kryer porosine na telefononi ne numrin 069 959 3545 ose ne rrjetet tona sociale facebook dhe instagram Shoppingtv.al.

   Faleminderit

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Kamera per makine me WIFI

Kamera parkimi per makine

4,490 L

Add to Cart