Përshkrim

Kamera shume cilesore e cila ju vjen ne ndihme duke regjistruar cdo moment gjate udhetimit tuaj.
Mund te shihni qarte diten dhe naten(night vision).
Mund te perdorni si dokument filmimet e xhiruara nga kamera ne rast aksidenti ose gjobave te padrejta nga policia.
Kamera ka nje porte hyrese per karte memorje SD / MMC te cilen mund ta vendosni me kapacitet nga 2 GB deri ne 32 GB.
Ben regjistrim ciklik, zoomim dixhital,dikton levizjet, ka tregues per oren dhe daten.
Ne rast tronditje te makines kamera do te filloje menjehere filmimin edhe nese ju nuk do te jeni brenda ne saje te sensorit te levizjeve.Ndizet automatikisht pasi ndizni makinen.
Procesi i karikimit nepermjet fishes usb dhe karikuesit per makine.
Filmimet qe realizoni mund ti kaloni shume lehte ne kompjuterin tuaj.
Ekrani eshte LCD dhe ka madhesi 2.7inch me rezolucion 960 x 240pixel
Kamera FHD 12 Megapixel
Rezolucioni i kameres : 1920 x 1080 pixel
Kendi i shikueshmerise: 180 °
4 here dixhital zoom
Bateria: Built-in
Formati Video: AVI
https://www.youtube.com/watch?v=ODrDR9D28RE
Garancia 1 muaj

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Kamera per makinen Full HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products