10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kamera per makinen Full HD

3,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: K28-27

Kamera shume cilesore e cila ju vjen ne ndihme duke regjistruar cdo moment gjate udhetimit tuaj.
Mund te shihni qarte diten dhe naten(night vision).
Mund te perdorni si dokument filmimet e xhiruara nga kamera ne rast aksidenti ose gjobave te padrejta nga policia.
Kamera ka nje porte hyrese per karte memorje SD / MMC te cilen mund ta vendosni me kapacitet nga 2 GB deri ne 32 GB.
Ben regjistrim ciklik, zoomim dixhital,dikton levizjet, ka tregues per oren dhe daten.
Ne rast tronditje te makines kamera do te filloje menjehere filmimin edhe nese ju nuk do te jeni brenda ne saje te sensorit te levizjeve.Ndizet automatikisht pasi ndizni makinen.
Procesi i karikimit nepermjet fishes usb dhe karikuesit per makine.
Filmimet qe realizoni mund ti kaloni shume lehte ne kompjuterin tuaj.
Ekrani eshte LCD dhe ka madhesi 2.7inch me rezolucion 960 x 240pixel
Kamera FHD 12 Megapixel
Rezolucioni i kameres : 1920 x 1080 pixel
Kendi i shikueshmerise: 180 °
4 here dixhital zoom
Bateria: Built-in
Formati Video: AVI
https://www.youtube.com/watch?v=ODrDR9D28RE
Garancia 1 muaj
Be the first to review “Kamera per makinen Full HD”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.07 4.07 rating from 41 reviews

Menu

Kamera per makinen Full HD

Kamera per makinen Full HD

3,990 L