10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Kamera Smart Wireless Xiaomi

9,900 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi: T – 168

 • Ideale per te monitoruar femijet, kafshet, ngjarje te ndryshme apo thjesht per te biseduar.
 • Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim.
 • Mund ta vendosni kudo
 • E pershtatshme per shumicen e telefonave smartphone dhe tabletave.

Instaloni fillimisht aplikacionin Xiaomi Smart Home APP dhe me pas aktivizoni Wireless-in.

 • Rezolucion 1280 x 720 pixel.
 • Foto dhe video te pastra duke ruajtur ne foto dhe video cdo cast te rritjes se femijeve tuaj, apo ngjarje te tjera.
 • Lente xhami me Zoom 4X.
 • Night vision- pamje te mira gjate nates
 • Permban koke te rrotullueshme 111 grade.
 • Mikrofon te integruar.
 • Kamera kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne djeni per situaten e shtepise suaj .
 • Mund te perdoret si nje kamera e fshehte .
 • Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty.

Be the first to review “Kamera Smart Wireless Xiaomi”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

 • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

Kamera Smart Wireless Xiaomi

9,900 L