Kamera vezhgimi me WIFI “CARE CAM”

3,490 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k231-46

Categories: ,

“Care Cam” është kamera ideale për ata që duan të kenë përkujdesje maksimale për fëmijët e tyre kur i lënë vetëm në shtëpi apo dhe për ato persona që largohen për një kohë të gjatë nga shtëpia.

Kamera ju jep mundësinë e komunikimit në distancë, mund të komunikoni me fëmijët tuaj sikur të ishit përballë njëri tjetrit. Suporton edhe një mini portë USB-je 4G LTE USB duke i shtuar fleksibilitetin.

Lentet e kësaj kamere kanë aftësi zmadhimi në 2.0 Mpx edhe përsëri japin imazhe tepër të qarta.

Kamera është e pajisur me infra të kuqe duke siguruar pamje cilësore gjatë natës. Kamera Wifi CareCam YH200 është e pajisur me Sensor CMOS 1/3.

Kamera mund të lidhet me celularin, kompjuterin apo dhe televizorin tuaj smart.
Rrotullim horizontal 355 gradë dhe rrotullim vertikal 120 gradë për kënd të gjerë shikimi.

Kamera është e përshtatshme për ambientet e jashtme edhe ato të brëndshme, është rezistente ndaj temperaturave të mjedisit qofshin të ulta apo të larta.

Be the first to review “Kamera vezhgimi me WIFI “CARE CAM””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Kamera vezhgimi me WIFI "CARE CAM"

3,490 L

Add to Cart