Përshkrim

“Care Cam” është kamera ideale për ata që duan të kenë përkujdesje maksimale për fëmijët e tyre kur i lënë vetëm në shtëpi apo dhe për ato persona që largohen për një kohë të gjatë nga shtëpia.

Kamera ju jep mundësinë e komunikimit në distancë, mund të komunikoni me fëmijët tuaj sikur të ishit përballë njëri tjetrit. Suporton edhe një mini portë USB-je 4G LTE USB duke i shtuar fleksibilitetin.

Lentet e kësaj kamere kanë aftësi zmadhimi në 2.0 Mpx edhe përsëri japin imazhe tepër të qarta.

Kamera është e pajisur me infra të kuqe duke siguruar pamje cilësore gjatë natës. Kamera Wifi CareCam YH200 është e pajisur me Sensor CMOS 1/3.

Kamera mund të lidhet me celularin, kompjuterin apo dhe televizorin tuaj smart.
Rrotullim horizontal 355 gradë dhe rrotullim vertikal 120 gradë për kënd të gjerë shikimi.

Kamera është e përshtatshme për ambientet e jashtme edhe ato të brëndshme, është rezistente ndaj temperaturave të mjedisit qofshin të ulta apo të larta.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kamera vezhgimi me WIFI “CARE CAM””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products