KAPSULE SUPERBA MAESTRALE 48 CPS

2,160 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k-co06

Category:

Me shije te bute dhe te ekuilibruar, eshte ekspresi klsik italian.

Materiali, forma dhe trashësia e kalibruar për t’i bërë ballë presionit.
– Pjesa e sipërme e mbylljes.
– Membrana e filtrit.
– Tabletë me kafe të bluar.

45 Leke/Kapsule

Be the first to review “KAPSULE SUPERBA MAESTRALE 48 CPS”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

KAPSULE SUPERBA MAESTRALE 48 CPS

2,160 L

Add to Cart