10%

Ulje

Për Miss Belt

Ofertë me Kohë të Limituar

Skad: 25 Jan, 2022

Karikues me wireless

1,990 L

Sold By: ShoppingTV

Out of stock

Kodi:T-298

♠Karikues me wireless

Permasa me te vogla dhe akoma me praktike.
Dizajn i vecante,vetem 9mm i holle dhe peshon 50 gr.
Mjafton ta karikoni nepermjet fishes dhe te vendosni celularin mbi te.

→Pasi te keni hapur hotspotin celulari juaj do lidhet automatikisht .

Be the first to review “Karikues me wireless”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • 4.54 4.54 rating from 56 reviews

Menu

1,990 L