Karikues telefoni me Wirelees

1,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: K133-100

Dizajni i vecante, karikues pa tela rrotulluese dhe mbajtja e telefonit në makinë kombinohen ne një paisje te vetme.

Ndizni telefonin tuaj gjate udhetimit pa nevojën e kabllove të çrregullta brenda automjetit tuaj.

Montimi i shpejtë i paisjes.

Materiali cilësor : ABS + Veshje me vakum

Montimi i thjeshtë i telefonit.Thjesht vendosni telefonin tuaj brenda karikuesit dhe fusha magnetike do e terheq ate dhe siguron mbajtje te sigurt.

Materiali prej gome mban te sigurt telefonin pasi nuk lejon gërvishtje dhe rrëshqitje te tij .

Distanca e ndjeshmërisë së karikimit pa tel: 0-8 mm

Karikimi do të ndërpritet kur telefoni mbushet 100%.

Suporton iPhone, Samsung, HUAWEI dhe smartphone të tjerë.

Be the first to review “Karikues telefoni me Wirelees”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

Karikues telefoni me Wirelees

1,990 L

Add to Cart