Karrige Plazhi

3,490 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi:K141-15

Karrige plazhi dhe jastek tek pjesa e kokes.

Shijoni plazhin ashtu sic duhet.

Cope rezistente ndaj ujit.

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. by Roland Dedja

  Interesohem per rreth 20 cope karrige plazhi me jastek

  • by Serxhio

   Pershendetje, si ky modeli nuk kemi me gjendje na vjen keq.
   Disponojm modele te tjera, per me shume informacion na kontaktoni ne numrin 0699593545 ose ne rrjetet tona sociale facebook dhe instagram Shoppingtv.al.

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore