Karrige ushqimi per femije Bon bon-Lorelli

6,490 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi:k119-155

Karrige ushqimi per femije Bon bon-Lorelli

E rehatshme dhe praktike kjo eshte nje karrige me cilesi te larte dhe shume funksionale.

Sepse:

 1. Jep siguri te plote femijes:
 • Rrip i sigurimit mbeshtete ne 5-pika.
 • Kembet e karriges jane te forta te qendrueshme dhe  te paisur me gomina per mos rreshqitjen e karriges nga vend, pavarsisht levizjeve qe mund te bej femija
 1. Eshte hartuar per nje hapsire te vogel dhe paloset me lehtesi.
 2.  Bon-Bon eshte e paisur me material te bute dhe nje shtres PVC  per pastrim sa me te lehte.
 3. Me dy tabaka, ku pjesa e siperme eshte e levizshme.
 4. E paisur me shporte per te vendosur aksesore te domosdoshem.
Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Karrige ushqimi per femije Bon bon-Lorelli”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: ShoppingTV
 • Address:
 • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Karrige ushqimi per femije Bon bon-Lorelli