Përshkrim

Karroce 2ne1 per binjake

Ne tre nivele te ndryshme:

1- I shtrire, ( portobebe )

2-Gjysem i shtrire.

3- Ndejtese.

 • Skelet i karroces eshte material  alumini dhe eshte i pershtatshem qe ne te te vendoset karroca.
 • Goma qe rrotullohen 360 grade te pershtatshme per cdo lloje terreni sidhe frena ne gomat e pasme.
 • E lehte per tu mbyllur dhe e vogel pasi mbyllet.
 • Mbulese kembesh per karrocen.
 • Tenda me disa pozicione te ndryshme.
 • Shporte e madhe shopping.

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

 1. Agnesa

  Pershendetje jam e interesuar per kete karroce

  Helpful (0) Unhelpful (0)
  • Serxhio

   Pershendetje, kete karrocen nuk e kemi e gjendje. Per te ju treguar modelet qe disponojm ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit 069 959 3545 ose ne rrjetet tona sociale facebook dhe instagram Shoppingtv.al.
   Faleminderit!

   Helpful (0) Unhelpful (0)
     More Products