Karroce 2ne1 per binjake Twin

49,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K225-11

Karroce 2ne1 per binjake

Ne tre nivele te ndryshme:

1- I shtrire, ( portobebe )

2-Gjysem i shtrire.

3- Ndejtese.

 • Skelet i karroces eshte material  alumini dhe eshte i pershtatshem qe ne te te vendoset karroca.
 • Goma qe rrotullohen 360 grade te pershtatshme per cdo lloje terreni sidhe frena ne gomat e pasme.
 • E lehte per tu mbyllur dhe e vogel pasi mbyllet.
 • Mbulese kembesh per karrocen.
 • Tenda me disa pozicione te ndryshme.
 • Shporte e madhe shopping.

 

 

 

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

1 Review For This Product

 1. by Agnesa

  Pershendetje jam e interesuar per kete karroce

  • by Serxhio

   Pershendetje, kete karrocen nuk e kemi e gjendje. Per te ju treguar modelet qe disponojm ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit 069 959 3545 ose ne rrjetet tona sociale facebook dhe instagram Shoppingtv.al.
   Faleminderit!

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

Menuja kryesore

Karroce 2ne1 per binjake Twin

49,990 L

Add to Cart