Përshkrim

 

  • Karroce

Ne tre nivele te ndryshme:

1- I shtrire, ( portobebe )

2-Gjysem i shtrire.

3- Ndejtes

  • Skelet i karroces eshte material  alumini dhe eshte i pershtatshem qe ne te te vendoset karroca.
  • Goma qe rrotullohen 360 grade te pershtatshme per cdo lloje terreni sidhe frena ne gomat e pasme.
  • E lehte per tu mbyllur dhe e vogel pasi mbyllet.
  • Mbulese kembesh per karrocen.
  • Tenda me disa pozicione te ndryshme.
  • Shporte e madhe shopping

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce 2ne1 per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products