Përshkrim

Karroce 3ne1 per femije

Nje skelet dhe 3 aksesor te domodoshem:

 1. Portobebe (per femije deri ne 18 muajsh)
 2. Sexholino ( relax per femije deri ne 18 muajsh )
 3. Karroce ( ndejtese per femije deri ne 36 muajsh  )

Aksesor shtese:

 1. Cante nanny baby
 • Portobebe, sexholino, karroce  dy drejtime : balle per balle me nene dhe ne drejtimin e levizjes.
 • Krijon komodite per femijen tuaj.
 • Skelet alumini.
 • Doreze e rregullueshme ne lartesi.
 • Frena dhe amortizim  ne gomat e pasme.
 • Goma qe rrotullohen 360 grade.
 • Gomat e para me mekanizem bllokimi.
 • Rrip sigurimi mbeshtetur ne 5 pika.
 • Hapet dhe mbyllet lehtesisht per tu marre kudo me vete.
 • E pershtatshme per femije te moshave 0-36 muajsh.
 • Tenda e diellit ( ombrell) e rregullueshme ne disa pozicione.
 • Lahet me shume lehtesi..
 • Shporte e madhe shopping.

 

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce 3ne1 per femije ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products