Karroce City-Lorelli

20,000 L27,490 L (-27%)

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k119-79

Karroce City-Lorelli — Mbulese per kembet dhe 2 shtroja.

Krijon komodite per femijen tuaj sidhe lahet me shume lehtesi..

Doreza mund te zhvendoset ne dy drejtime : balle per balle me nene dhe ne drejtimin e levizjes.

Mbeshtetesja e kurrizit eshte e rregullueshme ne disa pozicione, nje kohesisht edhe tenda e diellit dhe mbeshtetesja e kembeve.

Goma mishi te pershtatshem per cdo lloj terreni, gomat e para jane dopje dhe me amortizim.

Shporte shoppingu e madhe.

Tabaka e levizshem dhe me hapsire te vecante per te vendosur shishen ( biberonin ) e femijes.

Skelet alumin i forte dhe njekohesisht i lehte per tu transportuar.

E lehte per tu hapur dhe mbyllur.

  • E mbyllur: 45x86cm
  • E hapur: 95x62x107cm

 

 

 


Be the first to review “Karroce City-Lorelli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

20,000 L27,490 L (-27%)

Add to Cart