Përshkrim

Karroce Fletto – CAM

E vogel dhe e lehte si asnje tjeter 76 cm e mbyllur   dhe peshon  vetem 4.2 kg.

Komoditet dhe rehati maksimal per femijen tuaj.

E pershtatshem per femije 0 muaj +

Rrip sigurimi mbeshtetur ne 5 pika.

Goma e perparme jane dopje dhe me sisitem kycje  , sistem frenimi tek gomat pas sidhe rrotullim 360 grade.

Skelet/kornize alumini.

Tende/omrelle ne disa pozicione.

Mbeshtetese kurrizi  shume funksionale deri ne piken 180 grade.

Shporte e madhe shopping..

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce Fletto – CAM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products