Përshkrim

Karroce Mikelino per femije me nje dizenje fantastik qe pershtatet me cdo nene moderne.

Ne tre nivele te ndryshme:

1- I shtrire, ( portobebe )

2-Gjysem i shtrire.

3- Ndejtese.

Skelet i karroces eshte material  alumini.

Goma qe rrotullohen 360 grade te pershtatshme per cdo lloje terreni sidhe frena ne gomat e pasme.

E lehte per tu mbyllur dhe e vogel pasi mbyllet.

Mbulese kembesh per karrocen.

Tenda me disa pozicione te ndryshme.

Shporte shoppingu per  te vendose gjera te ndryshme.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce Mikelino 2ne1 per femije”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products