Karroce per femije Fiona Lorelli

15,990 L

Sold By: ShoppingTV

In stock

Kodi: K119-159

Pershkrimi

Karroce per femije Fiona Lorelli

 • Tend e rregulleshme ne disa pozicione.
 • Mini dritare me rrjete ne tende (ombrell)
 • Doreze para e levizshem.
 • Frenim i dyfishte ne gomat pas.
 • Rripi i sigurimi mbeshtetur ne 5-pika.
 • Mbeshtetesja e shpines dhe e kembeve e rregulleshme ne disa pozicione.
 • Shporte shoppingu.
 • Mbulese per kembet
 • Mbyllet lehte dhe merr trajten e nje valinxheje me pesh 7 kg.

Reviews (0)

Be the first to review “Karroce per femije Fiona Lorelli”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Info

Vendor Information

 • Store Name: ShoppingTV
 • Vendor: shoppadmin
 • Address:
 • 4.00 4.00 rating from 26 reviews

More Products

Shop By Departments

Shopping Cart

No products in the cart.