Përshkrim

Karroce per femije Mikelino

  • Karroce per femije 0 muaj+
  • Doreza mund te kthehet nga te dyja krahet.
  • E lehte per tu hapur dhe  mbyllur.
  • Goma qe rrotullohen 360 grade dhe te pershtatshme per cdo lloje terreni.
  • Shesh – pushim qe femija te vendose kembet.
  • Rrip sigurimi te mbeshtetur ne 5 pika.
  • Shporte shopping.
  • Tende e plote me disa pozicione dhe nje min dritare qe te jeni ne kontakt me femijen gjate shetitjes.
  • Tabaka me vend te pocacem per shishe apo bibiron.
  • Frena.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce per femije Mikelino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products