Përshkrim

Karroce per femije Mikelino

 • Karroce per femije 0 muaj +
 • Mbulese per kembet.
 • Aksesore ndihmes tek doreza. Tabaka per te vendosur gjera te ndryshme sidhe vend te posacem per te vendosh goten apo biberonin.
 • Me amortizim tek gomat e para.
 • Meshtetesja e kurrizit me sfungjer te bute dhe shtrirje te plote.
 • Rripi i sigurimit mbeshtete ne 5 pika.
 • Tenda e diellit ne disa pozicione.
 • Goma qe rrotullohen 360 grade dhe te pershtatshme per cdo lloje terreni.
 • Shporte shoppingu.
 • Skelet alumini.
 • Doreza mund te kthehet nga te dyja krahet.
 • E lehte per tu hapur dhe mbyllur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce per femije Mikelino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products