Përshkrim

Karroce per femije Mikelino

  • Me amortizim.
  • Meshtetesja e kurrizit me sfungjer te bute dhe shtrirje te plote.
  • Rripi i sigurimit mbeshtete ne 5 pika.
  • Tenda e diellit ne disa pozicione.
  • Goma qe rrotullohen 360 grade dhe te pershtatshme per cdo lloje terreni.
  • Shporte shoppingu.
  • Skelet alumini.
  • Doreza mund te kthehet nga te dyja krahet.
  • E lehte per tu hapur dhe mbyllur.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Karroce per femije Mikelino”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products