“Karroce per Kukulla”

5,990 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi:k62-143

Me këtë karrocë femijet do të argëtohen pa fund.
Karroca është ideale për të shëtitur kukullat bebe dhe vajzat të duken të përkujdesshme dhe të bukura.

Karroca është në ngjyrën e preferuar të vogëlusheve tona.

Be the first to review ““Karroce per Kukulla””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.50 4.50 rating from 10 reviews

Menuja kryesore