Përshkrim

Karte Memorie 2gb micro sd 6 mb/s

 

Marka : Micro sd HC

Kapaciteti i memories: 2 GB

Perdoret per video, fotografi, muzikë dhe filma.

Micro sd HC siguron shpejtësi me transferim deri në 6MB/s.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Jini i pari që shqyrton “Karte Memorie 2gb micro sd 6 mb/s”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products