Përshkrim

Kase celesi per Benz-Mercedes mbas vitit 2000

Per modele 203-211

Ngjyra: E zeze

Me 3 butona per funksione te ndryshme.

Zevendesuesi me i mire i nje kase te thyer apo te demtuar.

Material cilesor dhe rezistent.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kase celesi per Benz-Mercedes”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products