Kase celesi per Mercedes Benz

2,990 L

Shitur nga: ShoppingTV

10 in stock

Kodi: K71-13

Kase celesi per Mercedes

Kryesisht per modelet e reja pas vitit 2004

Kjo kase vjen bashke me mbajtesen e bateriese.

Me 3 butona, te cilet kane funksione te ndryshme.

Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike.

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj ekzistuese te demtuar me nje kase te re.

Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

 

 

Bëhu i pari që lë një përshtypje për: “Kase celesi per Mercedes Benz”

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Përshtypje

Nuk ka akoma asnjë përshtypje

Vendor Information

  • Store Name: ShoppingTV
  • Vendor: ShoppingTV
  • Address:
  • 4.31 4.31 rating from 13 reviews

Menu

Kase celesi per Mercedes Benz

Kase celesi per Mercedes Benz