Përshkrim

Kase celesi per Mercedes

Kryesisht per modelet e reja pas vitit 2004

Kjo kase vjen bashke me mbajtesen e bateriese.

Me 3 butona, te cilet kane funksione te ndryshme.

Pa cip, pa bateri, pa celes metali, thjesht kasa plastike.

Sherben per ta zevendesuar kasen tuaj ekzistuese te demtuar me nje kase te re.

Thjesht hiqini komponentet e brendshem te kases se vjeter dhe vendosini tek kasa e re.

 

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Bëhuni i pari që shqyrton “Kase celesi per Mercedes Benz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You have to login to add images.

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

More Products