“Kasetofon Universal me Bluetooth”

2,390 L

Sold By: Serxhio

In stock

Kodi: k151-69

Categories: ,

Modeli i ri 6295 ka një hyrje USB, në mënyrë që të lidhni celularin, tabletin drejtpërdrejt pa pasur nevojë të sakrifikoni muzikën tuaj.

Kasetofon me dizajn terheqes por dhe super praktik, i pajisur me telekomande. Mund te beni lidhjen me bluetooth duke vendosur muziken tuaj te preferuar apo edhe te pergjigjeni thirrjeve telefonike.

Me ekran LCD, një USB për të lexuar njësinë normale, dhe nje porte tjeter USB për karikim të shpejtë.

Kasetofoni funksionon me shtypjen e butonit direkt nga paneli por dhe me telekomanden wireless.

Opsionale me radio FM, radio AM + FM. Mbështet zgjedhje në frekuencën e radios dhe funksionin e kërkimit automatik.

Suporton lidhjen me fishe AUX.
Me përforcues të energjisë së ulët 4–6 Watt.

Be the first to review ““Kasetofon Universal me Bluetooth””

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reviews

There are no reviews yet.

Vendor Information

  • Vendor: Serxhio
  • 4.08 4.08 rating from 12 reviews

Menuja kryesore

"Kasetofon Universal me Bluetooth"

2,390 L

Add to Cart